Dlaczego My?

Ludzie z wielką pasją mogą dokonać rzeczy niemożliwych. To właśnie dzięki niej – wielkiej pasji do fotografii – zdjęcia produktów, które tworzymy dla Państwa robią tak wielkie wrażenie na Państwa Klientach.

 

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA I ZAAWANSOWANY SPRZĘT
W naszej codziennej pracy pomaga nam najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt oraz profesjonalne narzędzia – np. colorchecker (wzornik kolorów) czy też kalibratory kolorów oraz monitory graficzne. To wszystko sprawia, że praca nad fotografią produktową dla naszych Klientów jest jeszcze przyjemniejsza, a efekty – zachwycające.

 

DOPASOWANIE DO POTRZEB KLIENTA
To, co nas charakteryzuje, to elastyczność w dopasowywaniu się do potrzeb naszych Klientów. Wykwalifikowana kadra pracuje nad każdym zleceniem w sposób indywidualny, z pełną pasją, zaangażowaniem i konkretną wizją, dzięki czemu ze zdjęć tworzymy prawdziwe arcydzieła przyciągające uwagę Państwa Klientów.

 

TERMINOWOŚĆ I SZYBKI CZAS REALIZACJI
Nasz profesjonalizm odzwierciedla również szybki czas realizacji powierzonych nam zleceń, a także możliwość wcześniejszego, bezpłatnego wypróbowania naszych usług na jednym, wybranym przez Państwa produkcie. Dodatkowo, pracujemy zdalnie, dlatego przyjmujemy zlecenia z całej Polski.

 

OBSŁUGA KLIENTA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wykonywanych przez nas usług. Dbamy o szybki i dobry kontakt, jesteśmy elastyczni, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, na 100%.

10 lutego 2017